EDUKACINĖ VEIKLA TRAKŲ PILYJE „SURASK LOBĮ“

Gegužės 27 d. „Boružėlių“ grupės vaikai apsilankė Trakų pilies istoriniame muziejuje. Dalyvavo edukacijoje „Surask lobį“. Edukatorė papasakojo legendą apie Kunigaikščio Kęstučio lobį, supažindino su pinigų atsiradimo istorija. O apie rastus lobius Trakuose pasakojo linksmasis Peliukas, šokinėdamas ant sienos nuo vieno lobio prie kito. Smagiausia ekskursijos dalis – patiems ieškoti lobio. Nustebino vaikų atidumas klausant užduotis, greita reakcija ir pastabumas. Išryškėjo gebėjimas dirbti komandoje draugiškai, paslaugiai ir nuoširdžiai.. Vaikai parodė savo tikrąjį pasiruošimą mokyklai. Pasitvirtinome žinojimą, kad netradicinių veiklų metu vaikai geriau susikaupia, įtvirtina turimas žinias ir lengviau priima naują informaciją.

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“