EDUKACINĖ VEIKLA TRAKŲ PILYJE „SURASK LOBĮ“

Gegužės 27 d. „Boružėlių“ grupės vaikai apsilankė Trakų pilies istoriniame muziejuje. Dalyvavo edukacijoje „Surask lobį“. Edukatorė papasakojo legendą apie Kunigaikščio Kęstučio lobį, supažindino su pinigų atsiradimo istorija. O apie rastus lobius Trakuose pasakojo linksmasis Peliukas, šokinėdamas ant sienos nuo vieno lobio prie kito. Smagiausia ekskursijos dalis – patiems ieškoti lobio. Nustebino vaikų atidumas klausant užduotis, greita reakcija ir pastabumas. Išryškėjo gebėjimas dirbti komandoje draugiškai, paslaugiai ir nuoširdžiai.. Vaikai parodė savo tikrąjį pasiruošimą mokyklai. Pasitvirtinome žinojimą, kad netradicinių veiklų metu vaikai geriau susikaupia, įtvirtina turimas žinias ir lengviau priima naują informaciją.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems