EDUKACINĖ VEIKLA „BIČIŲ DOVANOS“

Gegužės 6 dieną ruošiantis paminėti Pasaulinę Bitės dieną ,,Bitučių“, ,,Pabiručių“ ir ,,Saulyčių“ grupėse vyko edukacinė veikla ,,Bičių dovanos“. Vaikus aplankė ir su bitininko amatu supažindino bitininkė Rasa.

Ji pademonstravo bitininko kostiumą, bičių priežiūrai reikalingą inventorių, pateikė daug įdomių faktų apie bites ir jų gyvenimo būdą, ir – svarbiausia – vaikai galėjo patys laikyti rankose ir spausti dūminę, paliesti ir pauostyti bičių korį, ,,pašluoti‘‘ žąsų sparnu, nuvalyti bitutes nuo korio, pamatyti, kaip atrodo bičių koryje sudėti kiaušinėliai ir kokie jie skirtingi, iš kurių išsiris tranai, o iš kurio bičių motinėlė.

Vaikai pamatė, kaip atrodo dar vienas bičių sukurtas produktas – vaškas ir jau bitininko paruošta vaškuolė. Sužinojo, kad vaškuoles įdeda į avilį bitininkas, ir pamatė skirtumą, kaip atrodo bitučių pasiūtas korys.

Drąsiausi turėjo galimybę pasidaryti savo rankomis vaško žvakelę. Vaikai sužinojo žodžių ,,bičiulis“, ,,bičiulystė“ reikšmes. Vaikams kilo daug klausimų: ar bitė nemiršta, kai įgelia? Ar žiemą bitės užmiega? Kodėl tik viena motinėlė, kai bičių labai daug? Kas yra bičių pienelis?

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems