EDUKACINĖ VEIKLA „AUGINTI  GRYBUS: LENGVA IR SMAGU“

„Skruzdėliukų“ grupės vaikai  paneigė mitą, jog pievagrybių galima nusipirkti tik parduotuvėje. Ugdytinių motyvacija, auginimo terpė ir nuoseklus darbas (kasdieninė priežiūra, stebėsena, laistymas) pasiteisino.

Vaikams buvo įdomu stebėti bei tyrinėti, kaip yra auginami baltos spalvos grybai ir kokiomis sąlygomis jie auga. Vėliau pievagrybiai buvo išsukami, lyginami (didžiausi siekė apie 3,5 cm.), skaičiuojami, apdorojami.

Derlius pasiekė vaikų, darželio bendruomenės narių šeimas, kurios pagamino įvairius patiekalus (užkandžius, užkepėlę, sriubas, kepsnelius, picą, padažą, įdarytas daržoves ir kt.) bei mielai dalinosi receptais.

 

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems