EDUKACINĖ VALANDĖLĖ VALDOVŲ RŪMŲ MUZIEJŲ „PASIVAIKŠČIOJIMAS MUZIEJAUS KARALYSTĖJE“

Vasario 28 dieną „Saulyčių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai su mokytojomis vyko susipažinti su istorijos ir kultūros paveldo karalyste – Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijomis.

Vaikai sužinojo, kas yra muziejus, kokias istorijos paslaptis jis saugo ir kaip čia reikia elgtis. Viską išsiaiškinę, vaikai su gide vaikščiojo po muziejų: ieškojo vitrinose pasislėpusių archeologinių radinių.

Gidė stengėsi atskleisti, ką jie mums pasakoja apie praeitį. Ar mūsų batai panašūs į tuos, kuriuos avėjo čia prieš 500 metų gyvenę žmonės? O ką jie valgė? Kaip gynėsi nuo priešų? Kaip linksminosi? O svarbiausia – kas šiuose rūmuose gyveno ir ką čia veikė? Kai mažųjų galvos buvo papuoštos karūnomis, menėse šoko grojant vargonams, žaidė su lėlėmis virtusiais rūmų dvariškiais.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems