EDUKACINĖ VALANDĖLĖ „METŲ KNYGOS GIMTADIENIS“

Balandžio 4 dieną „Pabiručių“, „Saulyčių“, „Kačiukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos renginyje ,,Metų knygos gimtadienis“. Dainų ir tekstų kūrėja Neringa Lapinskienė supažindino vaikus su nauja knygele „Debesų malūnas“. Vaikai ir mokytojos smagiai šoko ir dainavo. Turiningai ir linksmai praleido laiką. Šauniai pabuvo kartu.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems