EDUKACINĖ PAŽINTIS SU E.DACIŪTĖS KŪRYBA

Sausio 17 dieną bibliotekoje lankėsi „Pabiručių“ grupės vaikai. Vaikai susipažino su knygomis, žaidimais, parodomis. Dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Sensoriniai skaitymai“. Vaikai klausėsi bibliotekininkės skaitomos istorijos iš E. Daciūtės knygos ,,Drambliai ėjo į svečius“. Klausydami ir dalyvaudami užsiėmime vaikai plečia savo žodyną, mokosi laukti savo eilės, būti kartu su kitais vaikais, skatinami būti kūrybiškais ir sekti skaitomą tekstą.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems