EDUKACINĖ PASAKŲ PAMOKA SU RAŠYTOJA NERINGA TRINSKYTE „NORIU PASAKOS“

Kovo 14 dieną darželyje svečiavosi vaikų rašytoja Neringa Tik iš Panevėžio ir pravedė edukacinę pasakų pamoką. Jos metu „Nykštukų“, „Skruzdėliukų“, „Pelėdžiukų“ ir „Smalsučių“ grupių ugdytiniai ne tik klausėsi pasakų bet ir jas kūrė.

Rašytoja pristatė savo knygeles, parodė dailininko pieštas originalias iliustracijas, papasakojo apie knygos kelią ir parodė, kad kurti pasakas yra nepaprastai smagu. Neringa Tik atskleidė magišką istorijų pasaulį, kuriame kiekvienas tapo pasakos herojumi.

Vaikai pasipuošė Neringos lagamino dovanomis ir kūrė pasakojimą. Iš salės visi skirstėsi su šypsenomis veiduose ir dovanotais siurprizais rankose.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems