EDUKACINĖ IŠVYKA Į VILNIŲ

„Pelėdžiukų“ grupės Dominikos mamos Julijos iniciatyva rugsėjo 23 dieną grupės ugdytiniai vyko į Vilnių. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos saugaus eismo klasėje vyko edukacinė veikla apie saugų eismą.

Policininkė Aistė supažindino vaikus su policininko profesija. Rodė mokomuosius filmukus, vaikai atliko praktines užduotis, turėjo atsakyti į jiems užduotus klausimus. Ugdytiniai buvo aktyvūs, žingeidūs, įdėmiai klausėsi ir žiūrėjo ką jiems pasakojo ir rodė pareigūnė. Vaikai įgijo žinių ir gavo dovanėlių – atšvaitus, knygeles, lankstinukų, skirtukų apie saugų eismą.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems