Edukacinė išvyka į Trakų pilį

Gegužės 29 dieną priešmokyklinių „Kačiukų“ ir „Pabiručių“ grupių ugdytiniai su priešmokyklinio ugdymo pedagogėmis Lina Eitminavičienė, Danute Naimovičienė, Ginta Bičiukienė ir pedagogių padėjėjomis Bronė Čižienė, Aldona Bižokienė vyko į Trakų istorijos muziejų. Šios edukacijos metu vaikai aplankė pavasariškus Trakus, pamatė Vytauto Didžiojo pilies menėje Vilniaus teatro „Lėlė“ vaidinimą. Vilniaus lėlininkai parodė nuotaikingą vaidinimą, šmaikštaus režisieriaus Algirdo Mikučio pastatytą pagal H.K. Anderseno pasaką „Princesė ir kiauliaganys“ Po vaidinimo vaikai apžiūrėjo Vytauto Didžiojo pilį, istorinę ekspoziciją.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems