EDUKACINĖ IŠVYKA Į ALPAKŲ ŪKĮ

Gegužės 25 dieną ,,Skruzdėliukų” grupės vaikai aplankė alpakas ir dalyvavo smagioje edukacinėje veikloje: tiesiogiai bendravo su mielais gyvūnais, juos lietė, glostė, maitino iš rankos specialiai gyvūnams pritaikytais pašarais, apžiūrėjo  vilnos siūlus bei iškylavo gryname ore. Išvykos tikslas – vaikų socialinių, pažintinių gebėjimų ugdymas, mokymas tinkamai elgtis su gyvūnais – pasiteisino ir buvo įgyvendintas.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems