EDUKACINĖ IŠVYKA Į ALPAKŲ ŪKĮ

Balandžio 21 dienos rytmetį „Pelėdžiukų“ ir „Smalsučių“ grupių ugdytiniai, lydimi mokytojų, vyko į pažintinę kelionę-alpakų ūkį-veislyną Trakų rajone, Seimėnų kaime.
Vaikai susipažino su alpakų gyvenimo būdu, teikiama nauda, sužinojo, kad alpakos yra iš Pietų Amerikos kilę kupranugarių šeimos žinduoliai. Vaikai alpakas maitino iš rankos morkomis, lietė, glostė, pavedžiojo alpakas.

Vaikams ši patirtis buvo labai naudinga. Pabuvę ramiame gamtos prieglobstyje, pabėgioję gražioje pievelėje, susipažinę su neįprastais gyvūnais į darželį sugrįžo pilni neišdildomų įspūdžių, gerų prisiminimų, kuriais ilgai dalinosi tarpusavyje, pasakojo tėveliams.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems