DRAUGIŠKOJI SOCIALINIO EMOCINIO UGDYMO OLIMPIADA „DRAMBLYS“

Kovo 22-26 dienomis „Kačiukų“, „Boružėlių“, „Bitučių“ grupės dalyvavo draugiškoji socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje „Dramblys“. Šios olimpiados tikslas- skatinti vaikų gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, mokytis vieniems iš kitų, puoselėti draugiškus santykius bei kurti saugią aplinką. Vaikai patys kūrė istorijas, pasaką pagal patarlę, o paskui ir nupiešė.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems