Dėl ugdytinių atvedimo į Įstaigą tvarkos karantino metu

Gerbiami tėvai (globėjai), Labai džiaugiamės, kad darželis atgijo nuo vaikų klegesio. Visi esame vieni kitų pasiilgę, tačiau dar turime laikytis apribojimų ir griežtos tvarkos. Džiaugiamės, kad puikiai tai suprasdami, šauniai tvarkotės. Kad būtų dar daugiau aiškumo paruošėme Jums šią informaciją:

• Jei nuspręsite vesti vaiką į darželį, prieš tai susisiekite telefonu su grupėje, į kurią planuojate vesti vaiką, dirbančia mokytoja. Tai galite padaryti nurodytu grupės tel. nr., grupės darbo metu. Kadangi grupės sujungtos ir toje grupėje jau gali nebūti vietos, gali tekti lankyti kitą grupę, nei yra suplanuota dabar. Dėl to pasitikslinti paskambinus telefonu labai svarbu;
  • Susiderinus su mokytoja, reikės užpildyti prašymą, jį galite rasti įstaigos svetainėje arba prašymą galėsite užpildyti atvedus/pasiimant pirmą dieną vaiką į/iš darželio.
  • Kad lengviau būtų rasti kur vesti ir iš kur pasiimti vaiką įstaigoje ar lauke, paruošėme Jums vizualizacijas.

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“