DARŽELIO IR SVEIKATOS BIURO BENDRADARBIAVIMO ŽYGIS „ŽYGIS VASARIS“

Vasario 20 dieną „Bitučių“, „Drugelių“, „Gandriukų“, „Saulyčių“ grupių ugdytiniai ir mokytojos išsiruošė į žygį Vasaris. Žygio metu vaikai susipažino su artimiausia aplinka, mokėsi ją tyrinėti ir pažinti. Taip pat vaikai prisiminė saugaus elgesio gatvėje taisykles, pagrindinius eismo ženklus, kaip pereiti šviesoforu reguliuojamą gatvę. Suprato kodėl reikia jomis vadovautis. Gatvėje turi būti budrūs, saugoti save ir kitus. Apsilankę Elektrėnų sveikatos biure vaišinosi arbata.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems