AUTENTIŠKAS TRADICINIO ŠAKOČIO KEPIMAS

Vasario 22 dieną lopšelio-darželio bendruomenė vyko į kulinarinio paveldo namus Lekėčiuose. Autentiško kulinarinio paveldo edukacinėje programoje susipažino su šakočio istorija, receptūra, gaminimo procesu. Kol kepė šakotis ragavome autentiškų Lekėčių krašto kulinarinio paveldo patiekalų ir rankų darbo sveikuoliškų gardėsių. Virtinė žoliautoja supažindino su žolelių rinkimo, džiovinimo ir laikymo paslaptimis. ekologiškų arbatų.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems