AUGINK, RŪPINKIS, MYLĖK

„Bitučių“ grupės ugdytinai dalyvauja šviečiamosios gyvulininkystės programoje „Augink, rūpinkis, mylėk“, kurią vykdo žemės ūkio ministerija su VŠĮ kaimo verslo ir turizmo agentūra. Vaikai susipažino su Lietuvos ūkiuose auginamais gyvūnais jų aplinka. Turėjome dvi edukacines išvykas į Rasos bityną ir į Loretos šeimos ūkį.

Vaikai apsilankę bityne pamatė bitininkams reikalingą inventorių, pasimatavo bitininko kepures, apžiūrėjo avilius. Bitininkė Rasa pateikė daug įdomių faktų apie bites, jų gyvenimo būdą, ir svarbiausia, vaikai patys galėjo spausti dūminę, paliesti korį, pauostyti vašką.

Šeimos ūkyje vaikai daug sužinojo apie avis, ožkas, jų vaikelius, mitybą, gyvenimo būdą – patys galėjo juos pamaitinti. Vaikai apsilankė ir vištidėje, sužinojo kuo lesinamos vištos, kur jos miega ir deda kiaušinius, kaip atskirti žalią ir virtą kiaušinį.

Grupėje svečiavosi ir rankdarbių meistrė, kuri vedė edukacinę valandėlę „Vilnos magija“. Taip pat mus aplankė ir šviečiamosios gvvulininkystės programos ūkinių gyvūnų paroda, kuri vaikams labai patiko.

Kiekvienas vaikas gavo po mokomąją ir spalvinimo knygelę, kuriose galima atlikti įvairias užduotis.

Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Justina Zaleckienė

PAIEŠKA SVETAINĖJE

Projektai

Projektai
Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ naujienos

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Steigėjas

Steigėjas

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2024 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems