ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Sausio 13 dieną minėjome Laisvės gynėjų dienos trisdešimtmetį. Darželio bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos “Atmintis gyva, nes liudija“. Bendruomenės nariai įsisegė vienijantį simbolį – Neužmirštuolės žiedą ir languose uždegė atminimo ir pergalės žvakutes.

Prie uždegtų žvakučių vaikai klausėsi mokytų skaitomų kūrinių apie Sausio 13 dienos įvykius. Žiūrėjo mokomąjį, pažintinį filmuką “Sausio 13”. Meninės veiklos metu atliko įvairius eksperimentus.

Žilvino Vaičiūno sukurti piešiniai buvo naudojami paaiškinant Laivės gynėjų dienos reikšmę patiems mažiausiems. Vaikams spalvinant grupių mokytojai pasakojo apie simbolių reikšmę: televizijos bokštą, kareivius, laisvės gynėjus, neužmirštuolę, laužą.

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“