ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Sausio 13-tosios dienos rytą 8.00 val. darželio languose sužibo atminimo žvakelės – gyvybės, šviesos, atminties ir vienybės simbolis. Jas ugdytiniai kartu su savo mokytojomis grupėse uždegė pagerbdami žuvusius už laisvę. Vaikai klausėsi prisiminimų, piešė, konstravo, kūrė neužmirštuolių žiedus, Lietuvos vėliavą, televizijos bokštą. Visi vaikai ir darbuotojai pasipuošė neužmirštuolės simboliu parodydami, kad vertina Laisvę ir yra dėkingi, jog šiandien gali džiaugtis gyvendami nepriklausomoje Lietuvoje.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems