ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Sausio 13 dieną darželio bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Bendruomenės nariai įsisegė vienijantį simbolį, atminties ir pagarbos ženklą -Neužmirštuolės žiedą.

Languose uždegdami vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes ir prisiminėme iškovotą laisvę. Vaikai klausėsi mokytojų skaitomų pasakojimų. Žiūrėjo filmuką vaikams, pagal Vytauto Lansbergio pasakojimą „Sausio sniegenos“, veiklų metu atliko įvairius kūrybinius darbelius, klausėsi muzikinių kūrinių.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems