AKCIJA „TYLOS STEBUKLINGA VERSMĖ“

Minint Tarptautinę triukšmo supratimo dieną darželio bendruomenė dalyvavo akcijoje „Tylos stebuklinga versmė”. Akcijos tikslas – ugdyti vaikų supratimą apie triukšmą pabrėžiant didesnį jų pažeidžiamumą dėl neigiamo triukšmo poveikio jų aplinkoje.

Šia tema grupėse mokytojos ir socialinė pedagogė organizavo veiklas. Su vaikais kalbėjosi apie triukšmo šaltinius ir neigiamą ilgalaikio triukšmo poveikį sveikatai. Aptarė, kaip galima išvengti triukšmingos aplinkos, pasiklausyti tylos arba ją pajausti. Žaisdami vaikai atkreipė dėmesį savo aplinkoje girdimus garsus.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems